Pradžia » Naujienos » Kviečiame į tarptautinę konferenciją “Dešimtmetis Europos Sąjungoje: europietiškų ir lietuviškų vertybių sankirtos”

Kviečiame į tarptautinę konferenciją “Dešimtmetis Europos Sąjungoje: europietiškų ir lietuviškų vertybių sankirtos”

Š.m. spalio 8 dieną viešbutyje “Best Western Vilnius” (Konstitucijos pr. 14, Vilnius) vyks tarptautinė konferencija “Dešimtmetis Europos Sąjungoje: europietiškų ir lietuviškų vertybių sankirtos”.

Konferencijos metu bus ieškoma atsakymų į šiuos pagrindinius klausimus: kokios yra europietiškos ir lietuviškos vertybės bei jų turinys? Kokia Lietuvos okupacinio laikotarpio įtaka visuomenės mentalitetui? Kas nutinka, jei europietiškos ir tautinės vertybės nesutampa? Kodėl dalis visuomenės skeptiškai vertina ES propaguojamus žmogaus teisių principus ir ar tam turi įtakos Rytų kaimynės valdžia? Ar homofobija suderinama su šiuolaikinei civilizuotai visuomenei būdingomis vertybėmis? Koks turėtų būti galutinis vertybinės integracijos tikslas? Atsakymų į šiuos klausimus ieškos sociologai, psichologai, politologai, visuomenės veikėjai ir politikai iš Lietuvos, Švedijos ir Vokietijos.

Konferencija nemokama. Kviečiame dalyvauti! Konferencijos programą rasite čia.


Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>